Корисні посилання
Національна дитяча «Гаряча лінія»


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації
Національна гаряча лінія

За більш детальною інформацією звертатися до ГО "Ла Страда- Україна":
т/ф (044) 205-37-36,
205-36-94.
Контактна особа: Кривуляк Альона.

postheadericon Характеристика школи

Кобилецько-Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради є правонаступником загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів смт. Кобилецька Поляна Рахівського району  Закарпатської області. Створена в серпні 1980 р. рішенням  виконавчого  комітету  Рахівської  районної  Ради  Народних  депутатів №170 від 28.08.1980 року, знаходиться у комунальній власності.

Школа є юридичною особою,  має печатку, штамп, ідентифікаційний номер.

Засновником  навчального закладу є   Рахівська  районна рада.

Форма власності: комунальна власність.

Школа розташована  в центральній частині  смт. Кобилецька Поляна. Загальна площа 4918 м2.

Будова школи:  приміщення школи  збудовано за типовим  проектом  і введено  в дію у 1980 році. Школа розміщена  в одному будинку, який  складається з чотирьох блоків. Три блоки двоповерхові, один триповерховий. Окремо розміщена котельня. Загальна  корисна  площа  шкільних приміщень 3960 м2.  81 м2 площі здано в оренду під шкільну їдальню. Всього за школою закріплені 1,21 га землі відповідно до рішення 12-ої сесії 21-го скликання Кобилецько-Полянської селищної ради  народних депутатів від 25.05.1993 року.

Є 8 класних кімнат для учнів 1-4 класів, 14 класів-кабінетів для учнів 5-11-х класів,  два методичні  кабінети, кабінет директора, кабінет секретар-друкарки, кабінет практичного психолога та соціального  педагога, кабінет виховної роботи, кабінет медичної сестри, спортивна кімната, народознавчий музей.

Ліве  крило  будови,  в  якому  розташований  спортзал, актовий  зал, бібліотека не використовуються через реконструкцію, яка розпочалася з січня 1998  року через деформацію несучих конструкцій. Не використовується тир, кімнати для переодягання.

Спортивний майданчик школи має площу 2500 м2. На ньому є волейбольна, баскетбольна та  футбольна площадки, яма для стрибків у дожину, висоту. Наявне гімнастичне містечко.  Площа  зони відпочинку 1344 м2.   Площа господарської зони – 570 м2.

Останні коментарі
    Архіви
    Категорії
    Rakhiv Купить мед. справки