Корисні посилання
Національна дитяча «Гаряча лінія»


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації
Національна гаряча лінія

За більш детальною інформацією звертатися до ГО "Ла Страда- Україна":
т/ф (044) 205-37-36,
205-36-94.
Контактна особа: Кривуляк Альона.

postheadericon Інформація Кобилецько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів про виконання заходів з відзначення 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського

З метою належної реалізації регіонального плану з проведення заходів, присвячених вшануванню пам’яті Василя Сухомлинського, видатного українського педагога, публіциста і письменника, визнання внеску вченого у розвиток української педагогіки і психології та для відзначення 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського у школі було проведено різноманітні заходи, зокрема:

  • Організація тематичної виставки «Творча спадщина Василя Сухомлинського у вітчизняному та народному вимірах», приуроченої 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського,  вчителем історії Роман Т.Д.
  • Організація тематичної виставки циклу «В. Сухомлинський-дітям», зміст якої зосереджує увагу на постаті Василя Олександровича Сухомлинського як дитячого письменника, бібліотекарем школи Ярем М.Т.
  • Презентація роботи шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів з питань впровадження в навчально-виховний процес педагогіки Василя Сухомлинського.
  • Оформлення куточка, присвяченого творчій реалізації педагогічної спадщини Василя Сухомлинського (методичний кабінет).

Комментарии закрыты.

Останні коментарі
    Архіви
    Категорії
    Rakhiv Купить мед. справки