Корисні посилання
Національна дитяча «Гаряча лінія»


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації
Національна гаряча лінія

За більш детальною інформацією звертатися до ГО "Ла Страда- Україна":
т/ф (044) 205-37-36,
205-36-94.
Контактна особа: Кривуляк Альона.

postheadericon Міжнародний день людей похилого віку, День ветерана

У всьому світі щорічно 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана.

Це добре, світле і  дуже актуальне свято, тому що воно ще раз привертає увагу до численних проблем літніх людей, що існують у сучасному суспільстві.

Всім людям похилого віку ми щиро бажаємо довгих років життя, найдорожчого для всіх – міцного здоров’я і мирного неба, всіх земних благ, любові та шани від синів і дочок, онуків та онучок, поваги від оточуючих.

В цей день особливою увагою ми оточуємо не лише наших батьків, бабусь і дідусів, але і пристарілих жителів селища , які потребують нашої посильної допомоги.

З  нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана, з метою виховання молоді на кращих традиціях старшого  покоління, збереження спадкоємності в школі було проведено:

  • зустріч учнів старших класів з ветераном  Другої Світової війни Куриляком  Миколою Федоровичем;
  •  акцію «Турбота» . Учнями школи надано  посильну допомоги в осінніх  роботах пристарілим жителям селища: Варцаба Г.І., Міллер Є.Й., Несплак В.Ю., Коперльос М.М.
  • радою «Милосердя» під керівництвом педагога – організатора Штефанюк М.П.  упорядковано  територію біля Обеліска Слави;
  • інформаційні години спілкування,  основна мета  яких – це привернення уваги до проблем  людей похилого віку, обов’язок допомагати та піклуватися про них та виховання шанобливого ставлення до старших.

 

Комментарии закрыты.

Останні коментарі
    Архіви
    Категорії
    Rakhiv Купить мед. справки