Корисні посилання
Національна дитяча «Гаряча лінія»


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації
Національна гаряча лінія

За більш детальною інформацією звертатися до ГО "Ла Страда- Україна":
т/ф (044) 205-37-36,
205-36-94.
Контактна особа: Кривуляк Альона.

postheadericon Спеціальність соціологія на філософському факультеті ПНУ 2017

Чому навчання на спеціальності СОЦІОЛОГІЯ на філософському факультеті Прикарпатського національного університету

імені Василя Стефаника – це ключ до життєвого успіху?

 

 • По-перше, це не данина моді, яка швидко проходить. Тому не варто йти по проторених стежках та обирати фах, як більшість. Ринок праці надзвичайно динамічний, а мода на професію зумовлює перевиробництво фахівців, що ускладнює, а інколи унеможливлює їх працевлаштування.
 • По-друге, у сучасному світі багато професій втрачають свою актуальність, а то й відмирають повністю. Ті, хто отримують вузько орієнтовану спеціальність часто розчаровуються у пошуках роботи за фахом та змушені обирати роботу малокваліфіковану з низькою зарплатою. Саме тому, соціологічна освіта має переваги в цьому плані, тому що дає фундаментальну освіту, формує творчу особистість, здатну критично мислити, аналізувати суспільні процеси, креативно підходити до розв`язання проблемних ситуацій та вирішення завдань.
 • По-третє, соціолог – це фахівець, який вивчає життя суспільства. Він певною мірою є і психологом, і маркетологом, і політологом, аналітиком з широкого спектру питань соціальної взаємодії та комунікації. Тим, хто розуміє цінність таких знань, відкриваються найширші перспективи для самореалізації у будь-якій сфері соціальної, гуманітарної, політичної та громадської діяльності. Кожен серйозний проект має потребу в соціологічному дослідженні, кожна соціальна програма вимагає соціологічної підтримки.
 • По-четверте, нині помилково освіту намагаються зробити більш вузько спеціалізованою. В умовах переходу суспільства до четвертого технологічного укладу, інформатизації та інтелектуалізації праці, вузька спеціалізація обмежує людину, робить її «актором однієї ролі». Соціологічна освіта є більш універсальною, оскільки формує найширший спектр компетенцій. Вона дає змогу розширити сферу професійної діяльності та самореалізації.
 • По-п’яте, якщо Ви мрієте про громадську, журналістську, політичну чи управлінську кар’єру, то соціологічна освіта – саме те, що треба, адже вона допомагає глибоко зрозуміти соціальні процеси, їхні причини та наслідки. Соціолог вивчає те, як поводяться люди: як вони роблять покупки, голосують на виборах, працюють і шукають роботу, мігрують тощо.
 • По-шосте, у сучасному світі будь-яка спеціальність та пов’язана з нею освіта не гарантують нікому успішного працевлаштування. Все залежить від особистісних якостей людини, від широти її світогляду, внутрішньої свободи, активності, ціннісної орієнтації, вміння спілкуватися та включатися у різноманітні соціальні практики. Соціологічна освіта формує ці універсальні компетенції.


ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА»

 

СФЕРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ-СОЦІОЛОГІВ:

 • Науково-дослідна діяльність (соціолог заробляє соціологічними дослідженнями, жодні управлінські рішення не приймаються без соціологічних замірів)
 • Менеджмент і маркетинг (сучасне суспільство вимагає керівника нового типу, який володіє соціологічними компетенціями, тому соціолог – це менеджер по роботі з персоналом, менеджер з реклами, з питань комерційної діяльності та управління, маркетолог, фахівець з організації ефективної роботи підприємства та раціоналізації виробництва, PR-менеджер, бізнес-консультант)
 • Політична діяльність (аналітик, консультант, радник/експерт, менеджер соціальної та політичної реклами, менеджер взаємодії з органами влади)
 • Управлінська діяльність у державних органах різного рівня: державний службовець, керівник і помічники (заступники) різних структур, прес-секретар, фахівець з науково-інформаційного забезпечення).
 • Педагогічна та управлінська діяльність у вищих навчальних закладах: викладач суспільствознавчих дисциплін (диплом магістра соціології);
 • Окремою актуальною сферою застосування соціолога є мас-медіа (журналіст, фахівець по зв’язках з громадськістю, соціальним комунікаціям, прес-служба в державних та комерційних організаціях, експерт аналітичних підрозділів газет і журналів

 

СОЦІОЛОГІЧНА ОСВІТА ВЧИТЬ МИСЛИТИ КРЕАТИВНО, ЛОГІЧНО, СИСТЕМНО, МАСШТАБНО, КРИТИЧНО – А З ТАКИМИ НАВИЧКАМИ МОЖНА ЗАВЖДИ ЗНАЙТИ ХОРОШУ РОБОТУ!

 

Комментарии закрыты.

Останні коментарі
  Архіви
  Категорії
  Rakhiv Купить мед. справки