Корисні посилання
Національна дитяча «Гаряча лінія»


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації
Національна гаряча лінія

За більш детальною інформацією звертатися до ГО "Ла Страда- Україна":
т/ф (044) 205-37-36,
205-36-94.
Контактна особа: Кривуляк Альона.

postheadericon Вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні

holodomorУ четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначається скорботна пам’ятна дата — День пам’яті жертв Голодоморів  та політичних репресій. Ця дата присвячена подіям 1932-1933 років, коли в результаті радянської політики хлібозаготівель і колективізації від голоду в Україні померли мільйони жителів. Голодомором в Україні називають масовий голод, що охопив в 1931-1932 роках більшу територію України. Тоді голодною смертю померли, за різними оцінками, від 9 до 13 мільйонів людей.

Згадали і вшанували тяжку долю українського народу, на яку випали страшні випробовування голодом й учні Кобилецько-Полянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. Вже традиційно скорботні заходи з приводу чергової річниці цієї страшної трагедії відбувалися на протязі тижня, що передував  пам’ятній даті.

Так, були проведені уроки пам’яті :«На колінах стою  перед вами, сповідаю жалобу сумну», «Ціна йому – життя», «Скорботна пам’ять поколінь», Пам’ять про голодомор»; історичну годину «Трагічні уроки історії»; історичні читання «Українська ніч 33-го»; акцію «Незабудки пам’яті».

В шкільній бібліотеці  було оформлено тематичну виставку «Допоки пам’ять в серці не згасає…»

26 листопада учні та працівники школи приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку». Кожен, хто небайдужий до історії України, зміг запалити свічку пам’яті, схилити голову перед тими, хто пережив трагедію Голодомору. У акції взяли участь учні 5-11 класів.

Комментарии закрыты.

Останні коментарі
    Архіви
    Категорії
    Rakhiv Купить мед. справки