Корисні посилання
Національна дитяча «Гаряча лінія»


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації
Національна гаряча лінія

За більш детальною інформацією звертатися до ГО "Ла Страда- Україна":
т/ф (044) 205-37-36,
205-36-94.
Контактна особа: Кривуляк Альона.

postheadericon ЗВІТ про роботу мовного табору Кобилецько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

На базі нашої школи з 01 по 14 червня працював пришкільний мовний табір відпочинку з денним перебуванням, у якому відпочивали, оздоровлювались та цікаво навчались  140 вихованців 1-8-х, 10-х класів. Через невимушену обстановку, комфортні умови для відпочинку в таборі створювалося іншомовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської та німецької мов. В учнів розвивалися мовленнєві компетентності. Зміст, форми та методи роботи сприяли розвитку ініціативи та самодіяльності дітей, спрямовані на формування загально — людських духовних цінностей. Моральна атмосфера, доброзичливе ставлення однолітків і вихователів до кожної дитини сприяло самоствердженню кожної дитини.

На основі заяв батьків було створено 5 груп: дві групи з учнів початкових класів по 20 осіб, які вивчали англійську мову, одна група з учнів середньої ланки – 40 осіб, також займалися на англійській мові. Дві групи по 30 дітей у кожній – з німецькою мовою навчання. Комплектацію груп у таборі було здійснено з урахуванням вікових особливостей дітей та їх інтересів.

  1. «Tigers» – учні 2-3 класів.
  2. «Lions» – учні 4 класів.
  3. “Flowers”- учні 5-8 класів;
  4. “Freundschaft” – учні 5-7 класів;
  5. “Regenbogen” – учні 8, 10 класів.

В перший день роботи табору кожна група вибирала собі назву, девіз, речівку, пісню та проведено конкурс на кращий малюнок на асфальті, присвячений Дню захисту дітей. Майже щоденно проводилися змагання між загонами. Оголошувався план заходів на день. Бали, набрані за день, записувалися в екран змагання. Наприкінці зміни визначився загін-переможець. Виховна робота у пришкільному оздоровчому таборі базувалася на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягала у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи. Дні ми проводили в іграх, конкурсах, змаганнях та інших видах роботи: інтелектуальні ігри “Hot seat”, “Ladders”, “Paper ball”, “Scrabbles”, “Deutsch macht mir Spass”, “Sport und wir”,  “Wer bin ich”, “Wer ist oben?”. Проведено мовні турніри “Let`s know each other better”, “Pictionary”, “Flashcard Game”, “Wir kennen Deutschland”, “Der beste Deutschkenner”, практичні заняття “Chest of predictions”, “Pizza game”, пісенний конкурс “Let`s sing”, читання казок братів Грімм, перегляд кінофільмів та створено проекти “My hobby”, “Герої казок” та “Mein Wohnort”,  ігри на свіжому повітрі.

Виховна робота в таборі поєднувала відпочинок, працю, спорт та пізнавальну, етичну, екологічну, оздоровчу діяльність. Відповідно до плану роботи та з метою попередження нещасних випадків з дітьми під час табірної зміни були проведені бесіди та інструктажі по запобіганню виникнення нещасних випадків.

На початку та в кінці зміни проведено анкетування школярів «Що ти очікуєш від пришкільного табору? Твої пропозиції». Ураховуючи всі об’єктивні та суб’єктивні можливості, рівень розвитку й вихованості та реальні запити учнів, виховна робота у таборі мала на меті комплексну реалізацію пріоритетних напрямів виховання, зокрема патріотичного, морального, естетичного, фізичного, екологічного, які тісно взаємопов’язані, доповнюють одне одного.

Кожен день у таборі був насиченим. Готуючись до усіх заходів, діти вчились працювати злагоджено, підтримувати один одного, відноситись з повагою до кожного, хоч діти були з різних класів.

Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними сесіями у класній кімнаті.

Закриття табірної зміни відбулося у вигляді шоу “Tschüß Sprachlager”, на якому діти показали все, чому навчилися, а потім було організовано   нагородження учнів за активну участь.

       Висновок. Літній мовний табір дав можливість дітям удосконалювати знання з англійської  та німецької  мови у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому. Недоліком є відсутність волонтерів для роботи в таборі. Участь наших учнів у літньому мовному таборі має позитивні результати вже другий рік. Такий висновок можна зробити на підставі проведеного опитування учасників мовного табору.

Комментарии закрыты.

Останні коментарі
    Архіви
    Категорії
    Rakhiv Купить мед. справки