Корисні посилання
Національна дитяча «Гаряча лінія»


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації
Національна гаряча лінія

За більш детальною інформацією звертатися до ГО "Ла Страда- Україна":
т/ф (044) 205-37-36,
205-36-94.
Контактна особа: Кривуляк Альона.

postheadericon Оздоровлення дітей пільгових категорій за кошти державного бюджету

Управління соціального захисту населення Рахівської РДА за кошти державного бюджету забезпечує оздоровлення дітей пільгових категорій району протягом 2018 року у таких  дитячих закладах оздоровлення та відпочинку як ДПУ “МДЦ “Артек” (м. Київ) та ДПУ УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса).

       За кошти місцевого (районного) бюджету оздоровлення дітей пільгових категорій району буде проходити в літній період у таких дитячих закладах оздоровлення та відпочинку як дитячий  оздоровчий табір “Наталія”(с. Білин), ЛОК „Трембіта” (смт. Кобилецька Поляна), Дитячий заклад відпочинку «Тисагор» (с. Чорна Тиса), дитячий заклад оздоровлення та відпочинку „Тиса” позаміського типу Приватного Закарпатського обласного акціонерного товариства по туризму та екскурсіях „Закарпаттурист” (м. Рахів).

       За кошти обласного бюджету оздоровлення дітей пільгових категорій району буде проходити в літній період у таких дитячих закладах оздоровлення та відпочинку як дитячий  оздоровчий табір «Зачарована долина» (Іршавський р-н), дитячий  оздоровчий табір «Горбок» (Іршавський р-н). Для дітей пільгових категорій путівки безкоштовні та буде забезпечено організований проїзд до закладів. Також будуть безкоштовні та відсоткові путівки до дитячого закладу відпочинку  ПЗОВ Сонячний берег (смт. Сергіївка, Одеська обл.)

 

 

Комментарии закрыты.

Останні коментарі
    Архіви
    Категорії
    Rakhiv Купить мед. справки